Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. 23/01 Kağıthane, İstanbul
PZT - CMRT: 9:00-19:00 Çalışma Saatleri
0 212 321 3959 Bizi Arayın
ENG

ENG

0

No products in the cart.

BİZ KİMİZ ?

15 SENEDİR HİZMETİNİZDEYİZ

Şirketimiz, her türlü alüminyum profil, aksesuar, alüminyumdan mamul ithal ve yerli malzeme satışı ve uygulamaları konusunda faaliyet göstermekte olup 2005 yılında alüminyum doğrama uygulamalarından balkon kapama sistemleri üzerinde faaliyetlerini yoğunlaştırmış ve Cam Balkon Alüminyum İnşaat Gıda Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi kurarak tescilli katlanır cam sistemleri imalatı sayesinde sektöre yepyeni bir hizmet kolu kazandırmıştır. Hizmetlerimiz sadece cam balkon sistemleriyle sınırlı olmayıp projeler özelinde uygulanması planlanan alüminyum cephe sistemleri, ısı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum doğrama sistemleri, kompozit levha kaplamaları, cam kapılar, özel ışıklıklar, açılır çatı sistemleri ve bunlar için gereken her türlü çelik konstrüksiyon gibi kalemlerde projelere özel imalat ve montaj konularında çözümler sunmaktayız.

CAMBALKON

CAMBALKON

Balkonlar insanların vakit geçirmekten keyif aldığı yaşam alanlarıdır. Fakat bazı durumlarda balkonlar çok küçük olabilir ya da vakit geçirmek için pek de uygun durumda olmayabilir. Bu tarz durumlarda cam balkon yöntemi sayesiyle balkonlar hem genişlerken hem de görünüm olarak daha şık bir yapıya bürünürler.

Devamını Oku
KATLANIR CAM BALKON

KATLANIR CAM BALKON

Katlanır Cam Balkon m2 fiyat skalası,sistemin özelligine ve malzeme kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Geneller isek; imal ettiğimiz ve montaj yaptığımız sistem 8 milim temperli camdan katlanır cam balkon modellerimizin fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Net fiyat verebilmek için uygulama yapılacak alanın tam ölçülerini alarak fiyat teklifi vermemiz gerekmektedir. Balkonunuzun ölçüleri yada diğer firmalar tarafından size verilen fiyat teklifler ile lütfen bize ulaşın.

Devamını Oku
SÜRME CAM BALKON

SÜRME CAM BALKON

Sürme cam sistemi isminden anlaşıldığı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay olarak ilerlemesiyle balkon, iç mekanlarda daralmaya neden olmamaktadır. Ayrıca sistemde “eşik” bulunmamaktadır; bu da sistemin aynı zamanda saglamlığı açısından çok büyük önem taşımaktadır.

DEVAMINI OKU
1

CAMBALKON NEDİR ?

Balkonlar insanların vakit geçirmekten keyif aldığı yaşam alanlarıdır. Fakat bazı durumlarda balkonlar çok küçük olabilir ya da vakit geçirmek için pek de uygun durumda olmayabilir. Bu tarz durumlarda cam balkon yöntemi sayesiyle balkonlar hem genişlerken hem de görünüm olarak daha şık bir yapıya bürünürler.

2

CAMBALKON MODELLERİ

eknoloji geliştikçe cam balkonun da türleri ortaya çıkmıştır. Bu modellerin seçiminde balkonun türü ve kişilerin cam balkondan beklentilerine göre oldukça önemlidir. Cam balkon modelleri arasında en yaygın model katlanır cam balkondur. Çünkü katlanır cam balkon tüm balkon çeşitleri için uygun bir yapıdadır.

3

Cam Balkon Nasıl Seçilir

Evinize cam balkon yaptırırken gözlemlenmesi gereken en önemli detay uygulanacak alanın yapısal özellikleri olmalıdır.Cam Balkon uzman kişilerce detaylı şekilde inceleme ve tespit yapılıp o şekilde uygulanmalıdır.

1

KATLANIR CAMBALKON

Katlanır Cam Balkon m2 fiyat skalası,sistemin özelligine ve malzeme kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Geneller isek; imal ettiğimiz ve montaj yaptığımız sistem 8 milim temperli camdan katlanır cam balkon modellerimizin fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2

FİYAT NEDİR ?

Net fiyat verebilmek için uygulama yapılacak alanın tam ölçülerini alarak fiyat teklifi vermemiz gerekmektedir. Balkonunuzun ölçüleri yada diğer firmalar tarafından size verilen fiyat teklifler ile lütfen bize ulaşın.

3

HANGİ KATLANIR CAMBALKON

Bütün katlanır cam balkon sistemleri kalite olarak oturmuş bir düzeye sahiptir. Hangi sistemi satın alırsanız alın asıl önemli unsur nasıl takılacagıdır. Sistem monta sırasında gönye

1

SÜRME CAMBALKON NEDİR

Sürme cam sistemi isminden anlaşıldığı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay olarak ilerlemesiyle balkon, iç mekanlarda daralmaya neden olmamaktadır

2

ÇEŞİTLERİ NELERDİR

Sürme cam sistemde ne kadar isterseniz o kadar kanat sayısı uygulanabilir. Sürme seri sistemimizin teknik yapısı temperli tek cam veya lamine cam için gayet uygundur.

3

FİYATI NEDİR

Cam balkon istanbul fiyatları ve modelleri için Sky Win Cam Balkon ile iletişime geçin. Makul fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunan cam balkon firmaları arasında en eskilerden birisiyiz. Sizi de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

1

GİYOTİN CAM NEDİR

Sistemdeki projelere göre yapılan büyük bir alanda işlevselliği olan kullanışlı bir cam modelidir. Giyotin cam sistemi motorludur ve otomasyon sistemiyle birlikte çalışmaktadır.

2

NASIL ÇALIŞIR

Camlar dikey şekilde hareket etmektedir. Camların yukarı ve aşağı doğru hareket etmesini motorlar saglar. Güçlendirilmiş sistemle beraber camlara hareket kabiliyeti kazandırılır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur.

3

NERELERDE KULLANILIR ?

Giyotin cam daha çok pencere niyetine kullanılmakta. Hareketli küpeşte sistemini evinizde, ofinizde pencere yerine kullanabilir, şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca temizlik açısından da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Giyotin cam sisteminden oda bölmeleri konusunda da yardım alabilirsiniz.

1

KIŞ BAHÇESİ NEDİR

Kış bahçesi hazırlıkları yapmak isteyenler için tam vakti denilebilir. Burada yazın haricinde kışında keyfini sürmek isteyenler yazımızı okuyabilir ve bu keyfe ortak olabilirler.

2

NERDE KULLANILIR

Kış aylarında hiç girmediğiniz bahçe, balkon, teras ya da verandanızı çatı ve pencere yöntemleriyle kapatarak bir kış bahçesi yapabilirsiniz. Isı yalıtımlı olarak tasarlanan çatı ve pencere sistemleri, bu alanları rahatlıkla kışın da değerlendirilmeyi mümkün hale getiriyor.

3

FİYAT VE BİLGİ

Tavan perdeleri, panjurlar, ayarlanabilir gölgelikler veya storlar... bu ürünlerin hepsi motorla donatılabilir. Bir kış bahçesi yapmayı düşünüyorsanız, kurulumunuzdan azami yararlanabilmek için elektrik erişimini belirleyerek önceden plan yapın. Kış bahçenizi yenilemek ve modernleştirmek için kablosuz çözümler de mevcuttur. Tavsiye için bizlere ulaşınız.

PROFESYONEL EKİP

skywin cambalkon

Deneyimli ekibimizle tüm cambalkon çalışmalarınızı ivedilikle tamamlıyoruz.

Form Doldurun Arayalım

Ücretsiz Keşif ve Bilgi Almak için Hemen Ulaşın

Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. 23/01 34403 Kağıthane, İstanbul
Pzt - Cmrt: 9:00-19:00
Copyright © 2019 Designed by AdviceDigital