Dijital Pazarlama

Günümüzde sosyal ortamlarının bütünüyle internete tanınmış olması ve insanların sosyal medyada geçirdikleri süre dikkate alındığında dijital pazarlamanın önemi daha da belirgin hale geliyor.

Dijital mecralarda uygulanan yeni nesil pazarlama, klasik pazarlamaya oranla çok daha yüksek dönüşüm sağladığı için ister online ortamda çalışsın isterse de offline çalışsın, bütün şirketler dijital pazarlama faaliyetlerine önem veriyor. İşiniz internetle alakalı olsun veya olmasın, etkili kampanyalarla bütün sektörlerde yüksek dönüşüm elde etmeye yarayan dijital pazarlamanın yıkıcı etkisinden siz de yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Dijital Pazarlamanın Önemi

En etkili pazarlama yöntemi, pazarlanacak ürüne ve hizmete göre değişiklik gösterebilir. Ancak bir gerçek var ki en etkili pazarlama kampanyalarının çok büyük bir bölümünü dijital ekranlarda yapılan reklam kampanyaları oluşturuyor.

Klasik pazarlama yöntemleri günden güne etkisini yitirdiği için dijital platformlarda şirketinize pazarlama alanları açmak isteyebilirsiniz. Bu pazarlama alanlarını yanlış mecralarda ve yanlış yöntemlerle açmaya çalıştığınız taktirde yüksek pazarlama bütçesini bile saniyeler içinde yok edebilirsiniz. Dijital platformlar profesyonellerin elinde yüksek dönüşümlü pazarlama kampanyalarına imkan tanırken, amatör kişilerin elinde ciddi bir gider kalemine dönüşebilir.

Google Ads Dijital Pazarlama 

Kullanıcılar Google’da aradıkları hizmet ya da ürünü birkaç dakika inceledikten sonra satın alma aşamasına hemen geçebiliyorlar. Sosyal medya sitelerinin yanı sıra kullanıcıların internette doğrudan satın alma odaklı arama yaptıkları Google’da reklam vermek şirketiniz için çok karlı olabilir.

Advice Digital olarak Google Ads ve genel olarak dijital pazarlama sektöründeki bilgi birikimimizi tecrübemiz ve referanslarımız ile destekliyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışarak bütçenize karşılık yakalanabilecek en yüksek dönüşüm oranlarını hedefliyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun pazarlama yöntemini belirler ve yüksek dönüşümlü pazarlama kampanyanızı hemen başlatırız.