E-Ticaret Danışmanlığı

Satın almadan pazarlama faaliyetlerine birçok alanı içinde barındıran e-ticaret, sektördeki rekabetin iyice artış göstermesiyle giderek zorlaşıyor. Bir e-ticaret sitesinin sorunsuz bir şekilde işlemesi için birçok farklı teknik alanda dışarından hizmet almak ya da bu alanlarda hizmet verebilecek kişileri işe almak gerekiyor. E-ticareti bir bütün olarak değerlendirip ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde sıralamayan girişimlerin kısa bir sürede kapanması alışık olduğumuz bir durum. E-ticaret girişiminizi sonuca müşterileriyle faaliyetlerini sürdürmeyi başaran bir seviyeye ulaştırmanız için bu konuda profesyonel bir danışmanlığa ihtiyaç duyabilirsiniz.

E-Ticaret SEO Danışmanlığı

E-ticaret, sitenin kurulmasından ürünlerin müşterilere teslim edilmesine kadar büyük ve zorlu bir operasyonun adı. Bu operasyona dair önceden tecrübeleriniz yoksa basit olduğunu düşünerek giriştiğiniz bu operasyon sizi zarara uğratabilir. Karlı bir e-ticaret sitesi yatırımı için profesyonellerle çalışmak kaçınılmazdır.

E-ticaretin en önemli ayağını SEO açısından başarılı bir site yaratmak oluşturuyor. Dijital mecralarda başarılı olabilmek için kısa süreli dönüşüm yaratan reklamlar için ayırdığınız bütçeyi azaltıp, uzun süreli dönüşüm için SEO yatırımı yapmanız gerekiyor. Search engine optimization ya da arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilen bu kavram, sitenizin arama motorları tarafından sevilmesine yarayan çalışmaları içeriyor.

Eğer arama motorları sitenizi severse ve sonuç sayfalarında öne alırsa, sitenize uzun süreli organik ziyaretçi çekebilirsiniz. Unutmayın ki müşterilere dönüştürebileceğiniz ziyaretçileriniz yoksa e-ticaret siteniz tasarım açısından ne kadar iyi olursa olsun sürdürülebilir bir iş modeline dönüşmez.

Advice Digital E-Ticaret Danışmanlığı

Biz Advice Digital olarak dijital mecrada e-ticaret alanında başarılı olmak isteyen kişilerin neye ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bilgi birikimimiz ve tecrübemizle kapsamlı bir e-ticaret danışmanlığı vererek yıllardır e-ticaret projelerinin başarıya ulaşmasında rol oynuyoruz. E-ticaret girişiminizi başlatmadan önce sitemizdeki e-ticaret referanslarımızı incelemeyi unutmayın.