Google Reklamları

Google’da insanlar bir konuda bilgi edinmek için araştırma yaptıkları gibi, ürün ve hizmet almak için de sıklıkla araştırma yaparlar. Google arama sonuçları sayfasında önde çıkan internet siteleri kendilerine çektikleri ziyaretçileri kısa sürede müşteriye dönüştürebilirler. Üstelik Google reklamlarını aktif olarak kullanmak ve bu reklamlardan yüksek verim elde etmek için sadece dijital dünyayla ilgili işler yapıyor olmanız gerekmez. Şirketiniz hangi alanda hizmet veriyor olsa olsun sitenize çektiğiniz ziyaretçileri sadık müşterilere çevirebilirsiniz.

Bütçenizi Dönüştürmenin En Etkili Yolu: Google Ads

Google Ads ile Google’a reklam verirken birçok farklı reklam türünden yararlanabilirsiniz. Google Ads sayesinde sadece arama ağına reklam verebileceğiniz gibi, Google alışveriş reklamları, Youtube reklamları ve Gmail reklamları da verebilirsiniz. Bu reklamlara telefon numaranızı ekleyerek dönüşüm oranını arttırabilirsiniz.

Google kampanyalarını dönüşüm odaklı yapabileceğiniz gibi, marka bilinirliğinizi arttırmak için de kullanabilirsiniz. Amacınız doğrultusunda farklı kampanya türlerini kullanmanız gerekir.

Google Ads Profesyonelleri ile Danışın

Advice Digital bünyesinde çalışan Google Ads uzmanlarımız sizin için en doğru hedeflemeyle reklam kampanyanızı kısa sürede yayına alır. Sizin için en doğru kampanya türü belirlendikten ve kampanyanız başlatıldıktan sonra etkileşimler ve dönüşümler takip edilerek kampanyanız sürekli iyileştirilir.

Bilinçsiz ve amatör Google Ads kullanımı ve yanlış hedefleme, yüksek bütçelerin bile sıfır dönüşümle tükenmesine neden olabilir. Ads platformunda satış yaptığınız kitleye doğru hedefleme yapmak çok önemlidir. Bu hedeflemeyi profesyonel Google Ads uzmanlarımız sizin adınıza yapacaktır.

Süreç boyunca Google Ads konusunda uzman bir ekiple çalışarak aklınızdaki bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Reklam kampanya süreciniz boyunca bizimle sürekli iletişimde kalarak reklam kampanya raporlarınızı da takip edebileceksiniz. Size ulaştıracağımız anlık raporlar reklam kampanyanızın gidişatını öğrenmeniz açısından yol gösterici olacaktır.